تبلیغات
محبان شهدا(هیئت متوسلین به قمربنی هاشم فردو) - حسن الهیاری کیست
محبان شهدا(هیئت متوسلین به قمربنی هاشم فردو)
ما ذالفقار حیدریم فداییان رهبریم
سه شنبه 30 تیر 1394 :: نویسنده : غلامرضا شب خیز

عامل جاسوسی سیا دارای عمامه انگلیسی ومامور تفرقه افکنی بین مسلمانان وهم دست گروه منحرف داعش ووهابیون 
برای آشنایی بیشتر به سایت فتن وادامه مطلب مراجعه کنید

ادعاهای سخیف وخنده دار حسن اللهیاری مجری شبکه اهل بیت


چندی است یک نفراز اهل افغانستان دارای عمامه ای انگلیسی  با راه اندازی شبکه ای ماهواره ای به نام اهل بیت به ایجاد شبهه در میان شیعیان می پردازد وبنام تشیع به جنگ با شیعه برخاسته است وچیز دیگری که شک وتردیدها را در خصوص وابستگی این شبکه به سازمان های جاسوسی غرب وصهیونیست بیشتر می کند اینست که همزمان شبکه دیگری بنام فدک دقیقا با همان رویکرد شبکه اهل بیت علیهم السلام با این تفاوت که به زبان عربی است افتتاح وپخش می شود وهردو شبکه دقیقا در مسیر خواست سران وهابیت وغرب وصهیونیست قدم برمی دارد که ذیلا به برخی از اقدامات این شبکه می پردازیم:

1)رویکرد تکفیری نسبت به برادران اهل سنت بر خلاف فرمایش قران وسنت نبی اکرم صلوات الله علیه :برابر اعتقادات شیعه وسنی اعتقاد به وحدانیت خداوند وجاری نمودن کلمه لا اله الا الله مرز بین توحید وشرک است وتشخیص نفاق یا باور داشتن وجزای آن با خداوند است وکسی که لا اله الا الله می گوید از شرک مبرا می گرددوهرچند اختلافاتی در اعتقادات شیعه وسنی وجود دارد اما این اختلافات دلیل تکفیر طرف دیگر نیست که این شبکه با تمام توان سعی در مشرک وکافر قلمداد نمودن اهل سنت دارد با اینکه آنها قرانشان همان قران ما پیامبرشان حضرت محمد(ص) ونمازشان چون ما ودارای بسیاری از اشتراکات با شیعیان هستند

2)جامه عمل پوشاندن به نوایا ومقاصد شوم غرب وصهیونیست در رابطه با خاورمیانه وتشدید اختلافات ملی و مذهبی وغیره وایجاد دودستگی در بین مسلمین وخارج نمودن موضوع اصلی مسلمین یعنی صهیونیست غاصب از دغدغه اول مسلمین:وهابیت که گروهی افراطی وتندرو است توسط غرب تشکیل تا اجرای سیاستهای غرب را تسهیل نماید وتا به امروز نیز انصافا خاندان آل یهود خدمات بسیاری به غرب ارائه نموده اند اما با تغییر مناسبات منطقه غرب نیاز خود به درگیر نمودن مسلمین در میان خود را احساس تا از این طریق مسئله غارت ثروتهای مسلمین واشغال بیت المقدس وفلسطین به مسائل کم اهمیت مبدل شود وتمرکز شیعه وسنی بر نابودی طرف مقابل قرار گیرد وغرب ومنافعش در امان باشد که قسمتی از این ماموریت به عهده رسانه های اینچنینی گذاشته شده است.

3)استفاده از الفاظ رکیک علیه مقدسات افراد صریحا در قران نهی شده است اما این دوشبکه فدک واهل بیت مرتبا با استفاده از کلماتی مانند فاحشه واهل لواط وهزاران نسبت ناروای دیگرضمن توهین به بزرگان اهل سنت باعث توهین متقابل وهابیت به ائمه اطهار شده ووقاحت وهابیت را به جایی رسانده که در برابر اهل بیت شمشیر را از رو بسته اند.

4)افرادی معلوم الحال که از کارکنان همان شبکه ها می باشنددر مناسبتهای مربوط به اهل سنت بدترین توهینها را به بزرگان اهل سنت می نماید وباعث ایجاد تنفر اهل سنت از تشیع می شود ودر تاریخ بزرگان وشیعه استفاده از چنین الفاظی در میادین جنگ نیز سابقه نداشته است.

5)از ابتدای انقلاب تا کنون غرب وصهیونیست قصد داشتند انقلاب ایران را در همان ابتدا نابود کنند اما سالها تمام توان خود را به کار بستند وتمام راهها را برای براندازی امتحان نمودند اما نتیجه ای نداشت وبعنوان آخرین حربه مهمترین راه کار شیطان وصهیونیستها که همان حمله به مقدسات با استفاده از خودشان است را برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران وولایت فقیه بکاربستند واین نوکر حقیر یهودی ها اللهیاری با فحاشی به مراجع وعلما وولایت فقیه وتعارض با اعتقاد بزرگان شیعه قصد ضربه زدن به نظام را دارد که این اقدام نیز نتیجه ای نخواهد داشت.

6)در آمریکا بارها مسئولین اعلام کرده اند که خاندان سعود خط قرمز آمریکا هستند ودر برابر هر گونه اقدام برای براندازی آنان را برنخواهد تابید اما عجیب اینست که شبکه اهل بیت که خود را دشمن اهل سنت ووهابیت معرفی می کنددر کنار سازمان جاسوسی آمریکا به حیات خود ادامه می دهد ومرتبا دم از آزادی در غرب می زندووجود آزادی را در غرب تبلیغ می کند حال آنکه او افسارگسیختگی وشهوت پرستی راآزادی می داند.

7)با اینکه اللهیاری مرتبا از همه شبکه های اهل سنت تقاضا می نماید که با آنهامناظره کنداما به دلیل بی ادبی وفحاشی های او حتی کسانی امثال ملازاه که خودش از بی تربیت ترین افراد روزگار است از مناظره با او خودداری می کندووهابیون نیز چون علمای تشیع اللهیاری را فبول ندارند او را چون کودکی وراج می پندارند که خود را به در و دیوار می زند تا بلکه بتواند نامی برای خود دست وپا کند واز این رهگذار نانی .اما قطعا نتیجه ای برای او در برنخواهد داشت.حال اللهیاری که کسی او را عددی حساب نمی کندادعای مناظره با آیت الله قزوینی را داردومصداق این ضرب المثل است که اللهیاری را به ده راه نمی دادند او سراغ کدخدای ده را می گرفت.

8)ایشان چون پاسخی برای اعتقاد حضرت صاحب جواهر به ولایت فقیه ندارد واز طرفی فرموده امام صادق در مورد عدم تبعیت از حکام بی دین وعدم ارجاع داوری ها وقضاوتها به حاکم بی دین را نیز بارها بی پاسخ گذاشته ابتدا بایست به جای اینکه از افراد بپرسد که آیا عالم دین هستی یا نه وچون طلبه نیستی من پاسخ نمی دهم ابتدا پاسخ خود را به افراد شنونده وبیننده بدهد تا ببینیم جواب او در مورد عقیده صاحب جواهر وفرمایش امام صادق علیه السلام چیست تا بفهمیم که عامل آموزش دیده سازمان سیاست یا و چیزی به او یاد داده اند یا اینکه فقط هدفش مطرح کردن خود دروکسب وجه برای خود از طریق گفتگو با حضرت آیت الله العظمی قزوینی است وحال همگان می دانند که این افغانی فقط به صورت تک بعدی آموزش داده شده وحتی توان پاسخگویی به نیازهای شرعی روزانه خود را ندارد وفقط در خصوص مبحث پاسخ به شبهات کتبی را مطالعه کرده است.

در پایان به فرموده مولای متقیان که فرمودندمن علمنی حرفا فقد صیرنی عبدا استناد میکنم وبه صراحت می گویم که ایشان بر خلاف تعالیم ائمه روزانه به ولی نعمتهای خود وکسانی که او را از جهل رهانیدند اما او خود منحرف شدتوهین واهانت می نماید حال آنکه او بنده وعبد ذلیل وکوچک علمای اعلام قم است ودر همین چند کلمه اثبات گردید که این فرد ارزش مناظره یا حتی پاسخ به هرزه گویی هایش را ندارد وچنین شخصی فقط در همان حد واندازه نوکری یهودیانی است که او را به بهشت موعود اللهیاری یعنی غرب واسرائیل راه داده اند


روز به روز بیشتر روشن می شود که بودجه و امکانات شبکه اهل بیت که مقر آن نیز در آمریکاست توسط سازمان سیا تأمین می شود. یک شیعه هوشمند با یادآوری فعالیت های انجمن حجتیه و اندک تأملی پی می برد که کاسه ای زیر نیم کاسه است. پر واضح است که یکی از اهداف این شبکه، زنده کردن عقاید انجمن حجتیه است که پس از پیروزی انقلاب اسلامی از هم فروپاشید. مناسب است خوانندگان عزیز به تاریخچه آن انجمن مراجعه نمایند تا بیشتر در متن قضایا قرار گیرند.

حال جهت مزید اطلاع، مطالب دیگری بیان می شود که برای تقریب به ذهن مخاطب می تواند مفید باشد :
 
1 – آمریکایی ها خوب می دانند که اسلام آمریکایی توان مقابله با شیعیان راستین که همان امت اسلام ناب محمدی (ص) هستند را ندارند، لذا با مکر و خباثت سعی بلیغ می کنند تا شیعیان را از دو جهت با مشکل مواجه کنند؛ از سویی وهابی ها و تکفیری ها را تحریک می کنند تا خون شیعیان را مباح بشمارند و هر روز آنان را در عراق، سوریه، بحرین، عربستان، پاکستان، ... به خاک و خون بکشند. (البته این نیز نیاز به بستر سازی دارد که اللهیاری ها انجام می دهند) و از سوی دیگر بر این هستند تا شیعه را از درون به چالش بکشند. چرا که ستون پنجم دشمن به مراتب راحت تر می تواند کیان شیعه و تنها نظام اقتدار تشیع را از درون دچار مشکل کند. بنابراین آمریکایی ها به دنبال کسانی هستند که با جمهوری اسلامی ایران خصومت داشته باشند و در این میان حسن اللهیاری ها در دامشان گرفتار آمده اند.
 
2 – این شبکه با فحش و دشنام دادن های متنوع و مکرر به مقدسات اهل سنت، موجب می شود اهل سنت نیز موضع گیری های افراطی و متشددی برای تقابل با شیعیان اتخاذ کنند که در این میان تکفیری ها فرصت را غنیمت می شمارند و در جهت تأمین مصالح آمریکا و اسرائیل خواهد بود. نشست های متعدد وزارت اوقاف مصر و دانشگاه الازهر برای مقابله با تبشیر شیعی در همین راستا قابل ارزیابی است در حالی که همین الازهر بود که با تلاش های مخلصانه آیت الله بروجردی و فتوی شیخ شلتوت مذهب شیعه را در مصر به رسمیت شناخت. تضعیف تشیع در مصر، سودان و تونس ارمغانی است که این نوع شبکه ها برای شیعیان به همراه داشته است. بلی دوست نادان به مراتب بدتر و خطرناک تر از دشمن دانا است. این نادان با این نوع تبلیغ همه زحمات آیت الله بروجردی، سید شرف الدین و سایر بزرگان را از بین می برد.

3 – توهین های مکرر این روحانی نمای سبک مغز به امام خمینی، آیت الله خامنه ای، آیت الله جوادی آملی و سایر علمای شیعه، دقیقاً همان هدفی است که آمریکا ترسیم کرده است تا بدین گونه بزرگان شیعه را لجن مال کند و افراد سفیهی همچون اللهیاری را از رهبران شیعه بشما آورد.

4- شعار و تکرار این سخن که اول بقیع را آزاد کنیم بعد سراغ حمایت از غزه می رویم! به دقت همان چیزی است که آمریکا و اسرائیل به دنبال آن هستند زیرا که طبق توصیه مشارالیه تا موقع ظهور امام زمان (عج) بایستی در خانه خفه خون بگیریم و از هیچ مسلمانی دفاع نکنیم؛ در حالی که رسول خدا (ص) می فرماید : من اصبح و لایهتم بامور المسلمین فلیس بمسلم.
 
5- لجن مال کردن شیعه و سنی در این شبکه، بیشتر به مرتد شدن مخاطبین می انجامد نه تشیع آنان. به تعبیر علماء ما قصد لم یقع و ما وقع لم یقصد. فتأمل.
 
6 – 1400 سال است که اختلافات شیعه و سنی وجود داشته و حل هم نشده است و معلوم هم نیست کی حل بشود. لذا بیان این گونه مسائل به صورت مستمر فقط نفرت بین مسلمانان را بیشتر می کند و ماحصل آن این می شود که اهل سنت به جای اسرائیل و آمریکا می گویند باید پشت هلال شیعی را درهم بشکنیم! هلالی که اگر نبود اسرائیل الان از نیل تا فرات بود.
 
7 –  اگر ما خطایی از یک شخص معمولی ببینیم می گوییم هنوز جاهل است اما اگر انجام منکر یا ترک واجبی را از یک روحانی معمم ببینیم، فکر ما سراغ این می رود که به احتمال قوی آن روحانی اصلاً ایمان ندارد و این مثال در مورد این شبکه صدق می کند. وقتی بحث سیاسی پیش می آید، او به یکباره در حد یک بچه مدرسه نرفته بی سواد و بی منطق ظاهر می شود و می گوید شبکه من تأثیر بیشتری برای شیعیان جهان داشته تا انقلاب اسلامی ایران! به قول مشهدی ها زرشک.

8- او ایران را عامل جنگ تحمیلی می داند در حالی که همه مردم دنیا و حتی سازمان ملل تحت سلطه غرب هم اعتراف کرد که عامل جنگ تحمیلی صدام بود که این همه بدبختی برای ملت ایران و عراق به وجود آورد. درست گفته اند که حب الشئ انسان را کور و کر می کند. اینقدر خباثت و جهالت یک به ظاهر طلبه جای تعجب ندارد؟ آمریکا کی می تواند بلند گویی بهتر از این پیدا کند؟

 در یک کلام بقول بنده خدا وقتی می خواهی چیزی را تخریب کنی، خوب به آن حمله نکن، بلکه بد از آن دفاع کن! این قضیه شبکه اهل بیت حسن اللهیاری است. تو حدیث مفصل بخوان از این مجمل.
نوع مطلب :
برچسب ها : ادعاهای سخیف وخنده دار حسن اللهیاری مجری شبکه اهل بیت، حسن الهیاری دجال زمان، مامور سازمان جاسوسی انگلیس،
لینک های مرتبط :
شنبه 18 شهریور 1396 07:09 ق.ظ
I'm now not sure the place you're getting your information,
but good topic. I must spend a while studying much more or understanding more.
Thanks for wonderful information I was on the lookout for this info
for my mission.
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 11:56 ق.ظ
Oh my goodness! Impressive article dude! Many thanks, However I am experiencing
problems with your RSS. I don't know why I cannot join it.
Is there anyone else having the same RSS issues? Anyone who knows
the answer will you kindly respond? Thanks!!
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 08:42 ق.ظ
Hi there! Would you mind if I share your blog with my twitter group?
There's a lot of people that I think would really appreciate your content.

Please let me know. Thank you
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : غلامرضا شب خیز
نظرسنجی
نظر شما در رابطه با وبلاگ ما چیست؟
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :